Дітки з Хотинщини відвідали фестиваль «Зоряні надії», який відбувся у м. Чернівці

Дітки з Хотинщини відвідали фестиваль «Зоряні надії», який відбувся у м. Чернівці

З грудня, в Україні відзначається Міжнародний день інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день людей з інвалідністю - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

2 грудня 2019 року 10 діток, які мають обмежені фізичні можливості, мали змогу відвідати фестиваль «Зоряні надії», який відбувся у м. Чернівці в приміщенні Чернівецької обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка. Програма заходу була насиченою та цікавою, спочатку діти із захопленням переглянули концертну програму за участю творчого дуету «Писанка» - Заслужених артистів України Оксани Савчук та Івана Кавацюка, а далі стали активними учасниками театралізованого дійство за участю фокусників. На завершення свята в ресторані «Брізоль» було організовано смачний обід та вручено подарунки.

Свято для дітей було організовано за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради та за сприяння Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.