Розпочато підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років


  • 10/06/2019
Розпочато підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років

Сьогодні, 10 червня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації, керівник районного штабу Володимир Марцинкевич, за участю членів районного оперативного штабу, відповідальних за житлово-комунальне господарство, начальників відповідних управлінь та відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, провів в малому залі засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

До вересня комунальні господарства краю мають бути готові до старту опалювального сезону на 80-90%. Таке доручення  дано оперативним штабом.

– Всі ми маємо спільне завдання – якомога якісніше підготуватися до цьогорічного опалювального сезону, –  наголосив керівник районного оперативного штабу.

– Досягти 90% показника готовності – реально. Та для цього треба активно попрацювати на всіх рівнях. Потрібно погасити заборгованість за спожитий природний газ, забезпечення енергоносіями підпорядкованих закладів, створення запасу твердого палива, проведення тендерних процедур на закупівлю та постачання енергоносіїв у 2019 році, розглянути питання переходу на альтернативні види опалення – це не повний перелік тих завдань, які треба владнати – наголосив Володимир Марцинкевич.

 

Коментарі