Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби


  • 10/06/2019
Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби

Сьогодні, 10 червня 2019 року, в райдержадміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державноЇ служби категорії "Б" –начальника відділу моніторингу, аналізу звітності – головного бухгалтера фінансового управління районної державної адміністрації.

Конкурс проводився відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 та складався з 2 етапів: проходження тестування та проведення співбесіди.

На початку Голова конкурсної комісії – начальника фінансово-господарського відділу апарату районної державної адміністрації Віталій Максимов ознайомив учасника із правилами проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.

У конкурсі на зайняття вакантної посади взяла участь 1 кандидатка. За результатами тестування кандидатка набрала прохідний бал та бувла допущена до другого етапу конкурсу – співбесіди.

Результат конкурсу буде оприлюднено після підписання протоколу засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В".

За інформацією відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Коментарі