На позачерговій сесії районної ради внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік


  • 12/04/2019
На позачерговій сесії районної ради внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік

12 квітня 2019 року, відбулось засідання ХХХVІ сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники районного військового комісаріату та представники місцевих засобів масової інформації.

У зв'язку з Міжнародним днем польоту людини в космос, який відначається щороку 12 квітня, засідання сесії розпочалося з хвилини мовчання, в знак  пам`яті про Першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

На розгляд сесії винесено одне питання - "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік".

Детально про зміни, які запропоновано внести до районного бюджету на 2019 рік, доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Усата. Зокрема доповідач зазначила, що пропонується внести зміни до районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, загальною сумою: 3 млн. 40 тис., а саме: кошти виділено на капітальний ремонт приміщення "АЗПСМ село Колінківці" - 300 тис., капітальний ремонт Поліклінічного відділення Хотинської районної лікарні - 1 млн. 490 тис. грн, капітальний ремонт приміщення Інфекційного відділення Хотинської районної лікарні - 500 тис. грн., капітальний ремонт Перебиковецької ЗОШ - 250 тис. грн. та капітальний ремонт вулиці Семенчука в селі Атаки - 500 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп'ютерного обладнання, відповідного контенту для початкових класів виділено 1 млн. 199 тис. грн.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" для придбання комп'ютерної техніки, сучасних меблів та мультимедійного обладнання  виділено - 1 млн. 600 тис.

За рахунок зменшення резервного фонду районного бюджету на оплату енергоносіїв установ освіти виділено кошти у сумі: 426 тис. грн.

 

Коментарі