Голова райдержадміністрації Василь Ченківський провів щотижневу апаратну нараду

Голова райдержадміністрації Василь Ченківський провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 27 жовтня 2020 року  голова районної державної адміністрації Василь Ченківський провів нараду з керівниками структурних підрозділів та службовцями апарату районної державної адміністрації.

Під час наради посадовці обговорили питання про роботу управління праці та соціального захисту населення  станом на 01.10.2020 року, та стан поширення на території району COVID -19. 

Протягом січня-вересня 2020 року працівниками управління праці  прийнято 5032 заяв для призначення всіх видів державних соціальних допомог, компенсацій та субсидій, (в т.ч. заяв субсидій  1187), з них працівниками відділу прийняття рішень щодо призначення всіх видів соціальної допомоги призначено  всіх видів державних соціальних допомог та субсидій 8599  (в т.ч. 5211  житлових  субсидій). Всього прийнято держаних соціальних допомог 3246   з    них    призначено  2827.

Пенсіонери та інваліди, які не мають права на пенсію в зв’язку з відсутністю трудового стажу, отримують допомогу, фінансування якої  проводиться за рахунок Пенсійного Фонду України, з початку року управлінням прийнято 585 заяв про призначення даного виду допомоги,  призначено соціальну допомогу  545 громадянам.

За призначенням субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива станом на 01.10. 2020 року  звернулось 1187 сімей.

Надано 599 довідок  багатодітним сім’ям та ін. пільговій категорії населення  про використані пільги за спожиті житлово-комунальні послуги  та ін.(в т.ч. для відділу допомог).

Cтаном на 01.10.2020  року на обліку в управлінні для забезпечення технічними засобами реабілітації перебуває 905 осіб. З початку року по питанню забезпечення технічними засобами реабілітації звернулося 117 осіб.

         Зроблено замовлення на  83 засоби реабілітації серійного виробництва, та видано 247 направлень на   протезно - ортопедичні засоби реабілітації виготовлені за індивідуальним замовленням.

 

Станом на 27 жовтня 2020 року, у відділення Хотинської районної лікарні госпіталізовано ще 7 нових пацієнта.

Підтверджено 50 випадків зараження COVID-19 та 34 пацієнтів - із підозрою.

7 пацієнтів у важкому стані.

 

У ході наради керівники відділів апарату райдержадміністрації звітували про проведену роботу за минулий тиждень та отримали відповідні доручення на поточний тиждень.