Сергій Осачук подякував буковинцям за участь у виборах

Сергій Осачук подякував буковинцям за участь у виборах

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук подякував буковинцям, які взяли участь у виборах 25 жовтня. Водночас він висловив упевненість, що на Буковину чекає успіх та процвітання.

«Допоки триває юридичний процес встановлення результатів виборів, хочу подякувати усім буковинцям, які взяли на себе сміливість та відповідальність у такий історичний для України момент і взяли участь у виборах. Це відважна громадянська позиція!

Хочу подякувати всім виборцям, які проголосували і делегували своїх представників до місцевих рад, віддали свій голос за нових голів громад та міст.

Після хвилі радості і піднесення у переможців вже дуже скоро наступить момент істини – знайти консенсус і працювати на благо громади, на благо кожного громадянина. Нехай це бажання до взаємодії заради процвітання всіх громад і цілої Буковини завжди домінує у вашій роботі!

Як голова Чернівецької обласної державної адміністрації, запевняю кожного обранця народу, кожну громаду у всебічній підтримці та готовності до співпраці. Чернівецька область приречена на успіх. Якщо ми цього забажаємо! До роботи!», – написав голова ОДА на своїй сторінці у facebook.