У Чернівецькій області усі дільниці готові до проведення безпечних виборів

У Чернівецькій області усі дільниці готові до проведення безпечних виборів

Для проведення місцевих виборів 25 жовтня у Чернівецькій області утворено 561 виборчу дільницю, з них 542 звичайних та 19 – спеціальних.

Під час підготовки дільниць до голосування вжито всіх необхідних протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19.

– Напередодні, 23 та 24 жовтня, на виконання окремого доручення Чернівецької обласної державної адміністрації, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області обстежили дільниці та з’ясували, чи дотримано на них протиепідемічних заходів. Оглянули в основному дільниці на територіях, де фіксувався високий рівень захворюваності на коронавірус, – повідомила начальниця Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Анжела Косован.

Порушення фахівці виявили на 44 дільницях. Стосувалися вони в основному відсутності розмітки для дотримання соціальної дистанції, недостатньої забезпеченості дезінфекційними засобами та засобами індивідуального захисту у членів виборчих комісій (маски, захисні щитки, гумові рукавички).

Виявлені недоліки оперативно усунули. Наразі усі виборчі дільниці готові до голосування.

Наглядатимуть за процесом волевиявлення на виборчих дільницях в області офіційні спостерігачі від іноземних держав та міжнародних організацій, зокрема Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини.

Також у місцях голосування чергують дільничні інспектори, відповідальні працівники Національної поліції.

Фактів порушення громадського порядку, виборчого законодавства, проблем із списками виборців, перешкод у діяльності міжнародних спостерігачів, виборчих комісій станом на 20:00 24 жовтня не встановлено.