Інформація про стан виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Державна регуляторна політика у сфері господарської діяльності здійснювалась впродовж 2013 року у відповідності  до  вимог  Закону  України  від 11.09.2003 № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, зокрема щодо підготовки, прийняття, відстеження результативності та перегляду регуляторних актів і висвітлення цих питань  в засобах  масової  інформації, а також  заходів з реалізації державної регуляторної політики, визначених районною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва Хотинського району на 2013-2014 роки затвердженою рішенням ХVІ сесії Хотинської районної ради VІ скликання від 25 грудня 2012 року № 344/16/12.

В І півріччі 2013 року проведено перегляд регуляторних актів в результаті якого встановлено, що в розпорядженні районної державної адміністрації від 01.04.2013 №139-р «Про створення центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації» підлягало скасуванню п.2 у відповідності до роз’яснення Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 12.06.2013 «Щодо здійснення місцевими державними адміністраціями регуляторної діяльності у сфері надання адміністративних послуг».

         Прийнято розпорядження районної державної адміністрації від 18.06.2013 №322-р «Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг та переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг при Хотинській районній державній адміністрації».

          На виконання вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160 “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, плану діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, впродовж 2013 року проекти регуляторних актів направлялись на погодження до уповноваженого органу відповідно до вимог чинного законодавства.

Так, у 2013 році Держпідприємництвом погоджено 1 проект регуляторного акту районної державної адміністрації: «Про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг та переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг при Хотинській районній державній адміністрації» (лист від 04.11.2013 № 485-Т).         

         Питання планування та підготовки проектів регуляторних актів знаходиться на постійному контролі.

9 грудня 2013 року затверджено та розміщено на офіційному сайті районної державної адміністрації в мережі Інтернет План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної державної адміністрації на 2014 рік.

В районі забезпечено гласність, відкритість та прозорість регуляторної діяльності шляхом безпосереднього обговорення проектів регуляторних актів на нарадах за участю представників органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських об’єднань підприємців та через засоби масової інформації.

Питання розвитку підприємництва в районі обговорюються на засіданнях Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Впродовж 2013 року проведено 4 засідання районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, на яких розглянуто питання розвитку підприємництва та здійснення регуляторної політики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-