Засідання щотижневої апаратної наради районної державної адміністрації

12.03.2018 | 13:00
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 12 березня 2018 року в залі засідань Хотинської райдержадміністрації відбулась апаратна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Марцинкевича. Участь у якій взяли: заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кравецька, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Нестор, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів, підприємств та організацій району, представники районних ЗМІ.

З інформацією щодо зайнятості населення в Хотинському районі виступив Ігор Хомич, голова комісії з припинення юридичної особи – Хотинського районного центру зайнятості.

Також, про роботу Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області за 2017 рік доповіла Тетяна Бродовінська – начальник відділення Фонду соціального страхування України у Хотинському районі.

У ході наради розглянуто питання виконання доручень, даних на попередніх нарадах та обговорено план роботи відділів райдержадміністрації та установ району на найближчий тиждень.

Керівництво райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів та установ візьмуть участь у проведенні загальних зборів громад у с. Колінківці та с. Чепоноси, які відбудуться 14 березня 2018 року, де будуть обговорюватися актуальні питання життя територіальних громад.

На завершення наради Володимир Марцинкевич підвів підсумки наради та дав ряд доручень керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації та служб району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-