Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Хотинському районі.

13.02.2018 | 08:25
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

15 лютого в Україні, відповідно до Указу День Президента України від 11 лютого 2004р. №180/2004, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Його встановлено на підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, зокрема в Республіці Афганістан.

У Хотинському районі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбудуться масові заходи:

         У четвер, 15.02.2018р., в адмінприміщені районної ради (сесійна зала) заплановано провести зустріч керівників органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з представниками районної організації Української спілки ветеранів Афганістану. Захід розпочнеться о 9:00 год.

Опісля в районному центрі відбудеться мітинг-реквієм та покладання вінків та квітів до монумента загиблим воїнам в Афганістані в м.Хотин орієнтовно о 10:30 год.

    У неділю, 18.02.2018року о 9:00 год. в приміщенні Хотинської ДЮСШ відбудеться традиційний відкритий кубок з футзалу, присвячений пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів Хотинщини. Урочисте відкриття турніру розпочнеться о 10:00 год.

     Крім того, сьогодні, 13 лютого, відбудеться об’їзд місць поховань загиблих воїнів-афганців, членів їх сімей, хворих учасників бойових дій на території інших держав. Протягом лютого в навчальних закладах району триватимуть тематичні уроки, зустрічі з воїнами-афганцями та членами їх сімей, виховні години, вечори пам’яті, уроки мужності, інші заходи, метою яких є військово-патріотичне виховання молоді.

Організаційний комітет запрошуєпредставників районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, громадськість району прийняти участь у зазначених заходах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-