З 1 по 28 лютого - конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

23.01.2018 | 09:19
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого — наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри - один з проектів фонду Вікімедіа, найвідсмішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів— створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також свторювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах (зробити це можна за посиланням у правому верхньому куті).

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз — туристична поїздка в межах України. 2-10 місця у загальному заліку — сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Організатори конкурсу вважають, що проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових мандрівок, а головне — створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською мовою.

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Конкурс_«Підтримай_Вікімандри_українською».

Приклади оформлення статей про міста, маршрути, аеропорти: uk.wikivoyage.org/wiki/На_Говерлу_і_Прутецькі_водоспади,

uk.wikivoyage.org/wiki/Київ,

uk .wiki voyage.org/wiki/Мехіко_(аеропорт).

Перед написанням статті необхідно ознайомитись з матеріалами на сторінці uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Довідка.

З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wmua-staff@wikimedia.org.ua

Прес-служба ГО "Вікімедіа Україна"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-