Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене у 2017 році»

15.12.2017 | 16:23
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Відділом молоді та спорту управління освіти районної державної адміністрації на виконання наказу Міністерства молоді та спорту України від 21 січня 2014 року №104, з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя серед дітей та молоді, було проведено ряд заходів Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене у 2017 році» - здійснено інформаційно-просвітницьку роботу ( розповсюджено друковану продукцію: плакати, буклети), а також проведено обстеження вулиць міста Хотин на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 

Участь у вищезагадій акції взяли навчальні заклади району, а саме:

Клішковецька гімназія

Взяли участь в рейдах у закладах торгівлі по мікрорайону Клішковецької гімназії щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів та притягнення винних до відповідальності спільно із зацікавленими структурами.

Створено авторський учнівський проект « Я хочу бути здоровим».

Організовано проведення освітньо-просвітницьких, інформаційних заходів щодо запобігання шкідливим звичкам дітей та молоді

- Конкурс малюнків на тему « Бережи здоров’я з молоду»;

- Тематична лінійка « СНІД - життя без майбутнього».

 

Проведено загальношкільну лінійку « За здоровий спосіб життя».

Данковецький НВК

Проведено загальношкільну лінійку « За здоровий спосіб життя».

Проведено виховну годину «Життя - найдорожчий скарб», бесіду «Якщо хочеш бути здоровим - загартовуйся», годину спілкування «Вплив канцерогенів у продуктах харчування на організм людини», рейд «Відмовимося від шкідливих звичок», Тренінг «Твоє життя - твій вибір!».

Зарожанський НВК

 

Учнівським самоврядуванням під керівництвом педагога-організатора Руснак Н.В. було проведено акцію «Школа без тютюнового диму».

Практичний психолог провела тренінги в 7-9-х кл. по програмі «Дорослішай на здоров'я» «Цінність життя. Цінності у житті»., вчителем образотворчого мистецтва було проведено конкурс малюнків «Ми за здоровий спосіб життя». Вчителі фізкультури провели спортивні змагання для учнів 5-11-х класів «Будь здоровим!» Учнівське самоврядування працює над проектом «Ваше здоров'я у ваших руках»

Хотинська ЗОШ №5

Проведено інформаційні заходи (тренінги, конкурси, обговорення) щодо запобігання шкідливим звичкам дітей (психологічна служба школи, шкільний парламент).

Проведено захід «За здоровий спосіб життя» на залучення широкого кола громадськості до участі в Акціях (класні керівники, психологічна служба школи), фізкультурно - спортивне свято «Ми за здоровий спосіб життя» (3 кл.), відкриту виховну година «Смак життя» (8-Б клас), театральну виставу «Казка на новий лад «Ріпка» ( 4 клас). 

Колінковецький ЗНЗ

Проведено рейд у заклади торгівлі, які знаходяться на території села, щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів, прибирання прилеглих територій навчального закладу,конкурс плакатів «Ми за здоровий спосіб життя», конкурс учнівських агітбригад «Ми обираємо здоров’я», лекції для учнів: «Твоє здоров’я в твоїх руках», цикл тренінгових занять «Майбутнє починається сьогодні», спортивні масові заходи: змагання на першість з футболу, з легкої атлетики, тенісу, свято «Веселі старти».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-