Відкриття адміністративної будівлі стадіону в Клішковецькій ОТГ

15.02.2018 | 17:02
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Нещодавно у Клішковецькій об’єднаній територіальній громаді відбулось урочисте відкриття адміністративної будівлі місцевого стадіону.

На урочистості з нагоди відкриття завітали народний депутат Макисим Бурбак, заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк, голова районної державної адміністрації Петро Допіряк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Кравецька.

Зі словами привітання до спортсменів та усіх присутніх звернувся Максим Юрійович, та підкреслив, що дана подія є показником розвитку громади і того, що вона має гарні перспективи на майбутнє. Це черговий успішний проект, реалізований завдяки об’єднанню. 

За високі досягнення у спортіочільник громади спільно з народним депутатом грамотами сільської ради нагороджено  найкращих спортсменів, призерів районних змагань – футбольну, волейбольну команди Клішковецької ЗОШ І–ІІІ ст., команду цього ж закладу – призера районної військово-спортивної спартакіади допризовної молоді, призерів районного змагання з настільного тенісу учнів Полянського НВК – Дмитра Долгого (11 клас), Владислава Гелетика (10 клас), Діану Дудку (10 клас) та Іванну Зозуляк (8 клас), призера чемпіонату Європи з карате-до учня Клішковецької ЗОШ Дмитра Карвацького (11 клас), призерів районного змагання з легкої атлетики – учнів Клішковецької гімназії: Олександра Пінтю і Тимура Ілика (11 клас), Анатолія Держака і Тараса Жижина(10 клас) та Ангеліну Герамінську (8 клас), призера районного змагання з шахів Станіслава Швеця (9 клас) та призера районного змагання з футболу Івана Вуєчка (8 клас) – теж учнів Клішковецької гімназії.

За вагомий внесок у розвиток громади та пропаганду здорового способу життя нагороджено грамотами сільської ради вчителів фізичної культури місцевих закладів освіти: Сергія Харицького, Анатолія Козоріза, Василя Марковського та Анатолія Долгого, також отримали відзнаки ветерани спорту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-