Відбувся публічний звіт голови Хотинської райдержадміністрації про роботу райдержадміністрації за 2017 рік

23.02.2018 | 14:50
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 23.02.2018 голова райдержадміністрації Петро Допіряк в приміщені районного будинку народної творчості та дозвілля публічно прозвітував перед громадськістю району, депутатами районної ради, представниками органів влади, керівниками комунальних установ району, головами виконкомів міської та сільських рад, професійних спілок, представниками засобів масової інформації, громадської ради про діяльность Хотинсьої райдержадміністрації у 2017 році. Участь у заході також взяли: заступник голови облдержадміністрації Василь Гостюк, голови районних державних адміністрацій та депутати районних рад Чернівецької області. 

Також, сьогодні вперше на Хотинщині про свою діяльність прозвітував народний депутат України Максим Бурбак від 204 округу. 

Під час свого звіту голова райдержадміністрації Петро Допіряк детально проаналізував роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури та спорту.

На завершення звіту, посадовець висловив слова вдячності всім, хто словом і ділом підтримував районну державну адміністрацію, і тим, хто відгукнувся на запропоновані ініціативи конкретними справами, у підтримці лікувальних закладів та багатьох інших великих і малих справ нашого повсякденного життя.

«В позитивних напрацюваннях минулого року є значна частина праці і народного депутата України Максима Бурбака, керівництва обласної державної адміністрації, депутатів районної ради, з якими у нас була конструктивна співпраця в інтересах жителів Хотинщини. Переконаний, що  це допоможе всім нам досягти ще більш вагомих результатів у розвитку Хотинського району в 2018 році» - зазначив Петро Допіряк .

Після закінчення доповідей та перегляду слайдів, захід продовжився у форматі "Питання-Відповідь", тому усі бажаючі мали можливість задати питання, на які отримали вичерпні відповіді від голови райдержадміністрації Петра Допіряка та народного депутата України Максима Бурбака.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-