Відбулась конференція "Майстерня садівництва"

27.02.2018 | 15:26
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 28 лютого 2018 року, в с. Недобоївці Хотинського району відбулася конференція «Майстерня садівництва», за ініціативи компанії "Сингента".

Участь у заході взяли: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації – Дорош В. В., спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА – Варжевський О.З., генеральний директор кооперації садівників області – Бабій М.О., представники фірми «Сингента», а також фермерські господарства та садоводи Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської та Вінницької областей.

Фахівці компанії «Сингента» надали учасникам «Майстерні» вичерпну інформацію щодо інтегрованої системи захисту саду від шкідників та хвороб препаратами компанії, зокрема розповіли яким чином захистити сад від плодожерки та інших лускокрилих шкідників. 

Також садівники району мали можливість перейняти досвід європейського садівництва, а саме: польський консультант у галузі садівництва  Роберт Сас розповів про формування, обрізку і захист кісточкових культур (черешня, персик, вшня, слива) та яблуні, а також надав практичні рекомендації і майстер-клас з обрізки саду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-