ВЕБІНАР З МІЖНАРОДНИХ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ GPA

11.04.2018 | 14:49
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Програма She Exports Офісу з просування експорту запрошує українських підприємниць на вебінар “Як бути успішним у міжнародних тендерах GPA”, програмою якого передбачено дискусію про експортні можливості для українського бізнесу в рамках міжнародних тендерів, який відбудеться 11 квітня 2018 року о 19.00-20.00.

З приєднанням України до угоди СОТ про державні закупівлі (GPA) отримати міжнародний державний контракт стало набагато простіше. Адже наразі українські компанії мають можливість брати участь в публічних закупівлях іноземних країн, включаючи країни ЄС. Усе, що вам потрібно – знайти відповідний тендер, підготувати та надіслати тендерну пропозицію.

Під час вебінару ви дізнаєтесь:

– що таке міжнародні тендери GPA та як ними скористатися,

– які особливості потрібно враховувати при участі у публічних закупівлях кожної окремої країни,

– можливі бар’єри участі у тендерах та як їх подолати.   

Досвідом участі і перемоги у міжнародних тендерах GPA  поділиться заступник директора департаменту контрактів ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт” Анастасія Корунова, яка керувала проектом участі у першому переможному для всієї України міжнародному тендері.

Реєстрація  – до 10 квітня 2018 року (включно) за посиланням:

https://goo.gl/forms/gDesPpiMq60KvLcK2.

Контакти для довідок – Координатор проектів She Exports Юлія Тахтарова, тел.: 095 4036463, e-mail: sheexports@epo.org.ua.

З питань співпраці та участі в різних ініціативах національної Програми She Exports – Керівниця напряму She Exports Офісу з просування експорту Аліна Севастюк, тел.: 067 4628282, 044 2004438, e-mail: alinasevastyuk@epo.org.ua).

Джерело: Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-