В райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

26.02.2018 | 16:22
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Під керівництвом  голови районної державної адміністрації Петра Допіряка, сьогодні, 26 лютого 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Марцинкевича, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Кравецької, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Нестора, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради першим заступником голови райдержадміністрації було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району. Також, начальник відділу правового забезпечення, документообігу, контролю та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації Оксана Новіцька,  повідомила про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Іван Мацкуляк детально зупинився на виконаних показниках та заходах, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку району на 2017 р.

У ході проведення наради, головою райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-