У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї ТЕТЯНА БРИНЬ ВІТАЛА БАГАТОДІТНІ РОДИНИ ХОТИНЩИНИ

16.05.2018 | 16:21
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Без сім'ї немає щастя, без неї немає й щирої любові. А ще це саме те життєве середовище, де дитина повинна вчитися добру. Тому сім'я - це просто щастя. А якщо сім'я велика, то й щастя - більше. І мати велику сім'ю - по-своєму подвиг. Тому, передусім, у Міжнародний день сім’ї в центральній районній бібліотеці відбулася традиційна зустріч тих, хто зважився мати саме велику сім'ю.
У дружньому родинному колі цьогоріч зустрілися п’ятнадцять сімей – Рудой з Білівців, Гаврилюків та Озарчуків із Хотина, Вільховецьких, Гайсенюків, Одайних, Митряк із Рукшина, Костинюк, Заньковських із Недобоївців, Пінчуків із Зарожан, Швець із Грозинців, Тарновецьких із Пашківців, Іванічек із Клішківців, Андронік з Владичної і Гаманюків із Шилівців. 
- З давніх-давен для українця основним пріоритетом були саме родинні цінності, - зазначила у вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Тетяна Бринь, - сім'я – це підтримка та опора, це надія на завтрашній день, це оберіг та фортеця від всього негативного. Від імені голови Хотинської РДА Петра Допіряка хочу привітати вас із цим світлим і величним святом, побажати щастя, здоров'я, злагоди та добробуту, а також впевненості у завтрашньому дні. 
Аби батьки могли скористатися можливістю й отримати необхідну інформацію чи консультацію, на заході були присутні: начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Цвентарна, головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти райдержадміністрації Альона Колесникова та лікар Хотинської ЦРЛ Олена Чернова.
Чудову концертну програму подарували присутнім учні музичної школи, серед яких були й дітки із багатодітних сімей. 
Родинне свято вдалося, всі отримали заряд позитиву та гарного настрою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-