У Хотині горіли два автобуси

16.05.2018 | 16:38
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

15 травня у Хотині рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 7 ліквідували пожежу у двох автобусах. Як з’ясувалося, пасажирський автобус загорівся після проведення електрозварювальних робіт.

Загорання виникло у автобусі «HYUNDAI», однак через сильний вітер вогонь відразу перекинувся на припаркованийна близькій відстані автобус «MAN». Очевидці викликали рятувальників і вогнеборціліквідували пожежу. У результаті один автобус згорів, інший був пошкоджений вогнем. Під час пожежі ніхто не постраждав.

Зважаючи на прикрий випадок рятувальники нагадують, що автотранспортний засіб майже повністю згорає приблизно за 3-5 хвилин. Тому у випадку пожежі, до приїзду пожежників, варто спробувати побороти стихію самостійно. Лише так ви зможете зберегти свій автомобіль частково неушкодженим. 5-літровий вуглекислотний або порошковий вогнегасник повинен бути в кожному транспортному засобі й знаходитися в доступному місці.

Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки, регулярний техогляд та належна підготовка до екстрених ситуацій допоможе уникнути пожежі на транспорті, а у разі потреби діяти швидко та впевнено.

 

Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-