Рятувальники продовжують роз’яснювати жителям Хотина правила пожежної безпеки взимку

28.02.2018 | 14:23
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 28 лютого працівники Хотинського районного відділу Управління провели інформаційно-роз’яснювальний рейд серед місцевих мешканців Хотина. Під час бесід з громадянами рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті взимку. Розповіли про випадки пожеж, які стались на території Хотинського району з початку року, вказали, з яких причини вони виникли. Акцентуючи увагу на тих загораннях, котрі трапилися внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей та електрообігрівачів, рятувальники пояснювали співрозмовникам, як користуватися обігрівачами, розводити вогонь у печах так, щоб не сталося пожежі внаслідок неправильного користування ними.

Батьків вогнеборці закликали навчати цих правил безпеки дітей, наголошувати їм, що малечі заборонено самостійно вмикати та вимикати побутові прилади в електромережу, розводити вогонь та бавитись з сірниками, адже це може призвести не тільки до виникнення вогню, а й до травмування малечі.

Щоб інформацію від рятувальників місцеві мешканці змогли й надалі поширювати серед інших, вогнеборці вручали їм листівки на протипожежну тематику.

 

Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-