Робоча зустріч з представником Департаменту освіти обласної державної адміністрації

13.03.2018 | 17:00
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 13 березня 2018 року,в актовому залі комунального закладу "Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 відбулася зустріч працівників комунального закладу з представниками виконавчої гілки влади області та району.

У ході зустрічі до присутніх звернулася Ісопенко Ірина Юліанівна заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, яка детально зупинилася на нормативних документах, які стосуються впровадження реформи про освіту. У своєму виступі посадовець зазначила, що питаннями реформи даного закладу опікується багато людей, при Департаменті створена комісія, члени якої напрацьовують правильний механізм.

«Я сподіваюся, що у правильному розумінні даної реформи ми з Вами зможемо зробити всі свої кроки, правильними і виваженими. Ми будемо помірковано підходити до кожної дитини та до кожного прийнятого рішення» - запевнила Ірина Ісопенко.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич у своєму виступі зазначив, що виконавча влада району докладе максимум зусиль спільно з виконавчою владою області для того щоб процес реорганізації відбувся з найменшими втратами та прозоро. Ніхто з нас не хоче, щоб школа з 55 річною історією та кадровим потенціалом припинила своє існування».

Працівники закладу мали змогу висловити свою точку зору щодо процесу реформування та отримати відповіді на найболючіші питання.

Також Ірина Ісопенко запевнила присутніх, що дана зустріч буде мати продовження оскільки напрацювання в даному напрямку буде продовжено.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-