Працівники сфери культури прозвітували про роботу за 2017 рік

30.01.2018 | 17:04
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 30 січня 2018 року, у приміщенні районного будитку творчості та дозвілля відбулось звітне засідання працівників сфери культури. 

На заході були присутні: керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Нестор, заступник міського голови Володимир Сторчак, начальник відділу з питань охорони культурної спадщини національостей та релігії управління культури обласної державної адміністрації Віктор Гріга, працівники сфери культури.

З загальною доповіддю про стан, досягнення та проблеми сфери культури перед присутніми виступив начальник відділу культури райдержадміністрації Юрій Марко. Після нього до трибуни почергово вийшли директор Зарожанської музичної школи Ніна Капустяк, провідний спеціаліст РБНТД Світлана Шалаєва, завідуюча філією Зарожанської сільської бібліотеки Зоя Галичанська. Кожен з виступаючих детально прозвітував про результати роботи у минулому році та про стан справ в організаціях, якими вони керують.

Під час заходу було відзначено громотами найкращих працівників галузі.

"Ви є великі митці своєї справи, великі ентузіасти. Завдяки вам тримається культура в районі, проводяться масові заходи. Бажаю Вам весни у серці, у душі та у взаєминах із колегами і близькими. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.." - зазначив Олександр Нестор під час свого виступу. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-