Охорона здоров'я: медична рада підбила підсумки

14.02.2018 | 16:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

14 лютого, у залі засідань Хотинської ЦРЛ відбулася медична рада за підсумками роботи служб ЦРЛ та ЛПЗ району за 2017 рік та завдання з її удосконалення в питанні обслуговування населення в 2018 році.

У засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації П. Допіряк, заступник голови районної державної адміністрації Т. Кравецька, голова районної ради О. Плаксивий та медичні працівники району.

Доповідь головного лікаря Хотинської ЦРЛ Ю. Пасічника була спрямована на поглиблений аналіз основних показників діяльності за минулий рік та про плани на 2018 рік. Також на засіданні були заслухані звіти керівників: КУ «Хотинський ЦПМСД» Г. Довганюк, районколога М.Гнатишина, райфтизіатра Л. Гуцол, заступника головного лікаря з лікувальної роботи С. Солодкого.

По закінченню звітів заступник голови районної державної адміністрації Т. Кравецька розповіла про плани фінансування медичних закладів на поточний рік, звернула увагу на необхідність проведення оптимізації персоналу, удосконалення роботи з реалізації урядової програми «Доступні ліки», а також закликала присутніх лікарів надавати якісні послуги та працювати на свій авторитет.

«Районна влада зробить все можливе аби у 2018 році залучити на медичну галузь, а особливо на медичне обладнання, якомога більше державних коштів. Та тільки від вас лікарів залежить чи підуть до вас лікуватися хворі. Вчіться працювати з пацієнтом» – закликав П. Допіряк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-