ОГОЛОШЕННЯ: До уваги пасажирських автоперевізників усіх форм власності

22.01.2018 | 10:10
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

ОРГАНІЗАТОР: Хотинська районна державна адміністрація (м. Хотин вул. О.Кобилянської, 2А) оголошує конкурси про організацію перевезення пасажирів на окремих приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хотинського району (внутрішньорайонні маршрути).

Об’єктом конкурсу є: автобусний маршрут (кілька маршрутів) загального користування, оборотний рейс (кілька оборотних рейсів) у прямому і зворотньомунапрямку.

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статті  43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 за №1081 (із змінами і доповненнями).

 

РОБОЧИЙ ОРГАН: Філія «Чернівецький навчально-координаційний центр з питань організації діяльності автомобільного транспорту» УДП «Укрінтеравтосервіс» ( вул.Я.Мудрого, 64-А м.Чернівці).

Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах автомобільних перевізників, які спроможні забезпечувати належну безпеку та якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

 

2. Найменування й основні характеристики об’єктів конкурсу

 

1. Назва маршруту,
початковий та кінцевий пункти - Хотин - Атаки

№ рейсу, маршруту - 305

Кількість оборотних рейсів - 9

Режим руху - звичайний

Мінімальна к-сть автобусів
(в т.ч. резерв) - 2

Місць для сидіння - від 18

Періодичність виконання - 1,2,3,4,5,6

2. Назва маршруту,
початковий та кінцевий пункти - Хотин – Клішківці ч/з Гордівці

№ рейсу, маршруту - 219

Кількість оборотних рейсів - 1

Режим руху - звичайний

Мінімальна к-сть автобусів
(в т.ч. резерв) - 2

Місць для сидіння - від 18

Періодичність виконання - 7

 

Умови конкурсу:  У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах приміського, міжміського внутрішньообласного сполучення, згідно «Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007р. №285, зареєстрованого  Міністерством  юстиції України  14.05.2007р. за №499/13766, на маршрутах протяжністю до 150км допускається використання автобусів категорії М2 (повна маса до 5т) та М3 (повна маса більше 5т), а на маршрутах протяжністю більше 150км автобусів тільки категорії М3. Клас автобусів: на міжміських маршрутах ІІ, ІІІ;  на приміських маршрутах І, ІІ, ІІІ.

Маршрути (оборотні рейси) виставляються на конкурс у звичайному режимі руху із обов’язковим наданням передбачених законодавством пільг на проїзд окремим категоріям громадян.

На кожному об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Крім обов’язкових умов конкурсу претендент повинен відповідати наступним умовам конкурсу на перевезення пасажирів:

-мати у наявності резерв автобусів на автобусних маршрутах у разі виходу їх з ладу;

-транспортні засоби, які будуть використовуватися для перевезення пасажирів, повинні відповідати вимогам безпеки, комфортності, охорони праці та екології, перебувати в належному технічному та санітарному стані, бути укомплектованими відповідно до законодавства з відповідним оформленням ліцензійної картки;

-підтвердити спроможність автомобільного перевізника самостійно забезпечувати перевезення пасажирів на маршруті  загального користування;щомісячно забезпечувати виконання розкладу руху автобусів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хотинського району (внутрішньорайонних) з регулярністю не менше 97 відсотків на приміських автобусних маршрутах загального користування.

 

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники (фізичні або юридичні особи), які:

- визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації)або які проходять процедуру ліквідації  як суб’єкти господарювання;

- подали на розгляд документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію;

- не відповідають  вимогам ст. 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

- мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою або національною поліцією неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

- пропонують використовувати автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів, які не мають документів  щодо відповідності конструкції вимогам безпеки і не зареєстровані як автобуси;

- не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, зумовлених об’єктом конкурсу, та перевезень, якіповинні виконуватисявідповідно до діючих договорів.

 

4. Інформацію про об’єкт конкурсу можна отримати у:

Філії «Чернівецький навчально-координаційний центр з питань організації діяльності автомобільного транспорту»  УДП «Укрінтеравтосервіс» за адресою вул.Я.Мудрого, 64-А м.Чернівці за телефонами 585-497, 585-500

 

 5. Кінцевий строк прийняття документі для участі в конкурсі:

Документи  приймаються до16год. 00 хв. 02.02.2018р. включно.

 

6. Документи для участі в конкурсі подаються у закритомуконверті з позначкою №1 та конверт з позначкою№2, який містить заяву,за адресою: вул.Я.Мудрого, 64-А м.Чернівці, Філія «Чернівецький навчально-координаційний центр з питань організації діяльності автомобільного транспорту» УДП «Укрінтеравтосервіс», каб.№5.

Режим роботи:  робочі дні з 9:00 до 18:00 год., обідня перерва з 13:00 до 14:00 год., субота та неділя – вихідні.

 

7. Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати у Філії «Чернівецький навчально-координаційний центр з питань організації діяльності автомобільного транспорту» УДП «Укрінтеравтосервіс» за адресою вул.Я.Мудрого, 64-А м.Чернівці з дати офіційного оприлюднення оголошення про проведення конкурсу протягом строку, який відведено для подання документів щоденно у робочі дні.

 

8. Місце, дата і час проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться 01.03.2018р. у приміщенні Хотинської районної державної адміністрації (м.Хотин,вул. О.Кобилянської, 2А), І поверх, мала зала,  11год. 00 хв. Реєстрація учасників з10год. 00хв.   

 

9. Розмір плати за участь у конкурсі становить: 1416 грн. 00 коп. в тому числі ПДВ за один об’єкт конкурсу.

 

10.Телефон для довідок з питань проведення конкурс: (0372) 585-497, 585-500  т/ф 8(0372) 585-497. Плата за участь у конкурсі перераховується претендентами Філії «Чернівецький навчально-координаційний центр з питань організації діяльності автомобільного транспорту» УДП «Укрінтеравтосервіс» за реквізитами:  Р/Р26000300355130МФО 356334 ЧОУАТ «Ощадбанк», індивідуальний податковий № 215368410086, свідоцтво № 13696827

Претендент, який бере участь у кількох конкурсах, вносить плату за  кожен  обєкт конкурсу  окремо.

Претендент  може відкликати заяву на участь у конкурсі:

- за умови відкликання заяви до завершення приймання документів –  повертається 80% плати;

- за умови відкликання заяви після завершення приймання документів, але до проведення конкурсу –  повертається 60% плати.

 

Кошти, сплачені за участь у конкурсі, повертаються повністю у разі, коли конкурс не відбувся або переможця не було визначено з вини організатора, а також перевізникам-претендентам, які подали достовірну інформацію, у разі настання обставин визначених підпунктом 1 п.55 порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

 

 

Голова конкурсного комітету                                     Марцинкевич В. А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-