Навчальний семінар: «Виявлення сімей (осіб), які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)»

16.05.2018 | 15:01
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Фахівці із соціальної роботи відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хотинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Левко Марина Романівна та Шевчук Юлія Василівна 15.05.2018 р. відвідали обласний одноденний навчальний семінар для працівників центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області «Виявлення сімей (осіб), які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)».

Даний семінар проведений з метою підвищення фахового рівня працівників соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які надають соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах. Головні питання, які обговорювалися на заході  - це раннє виявлення сімей з дітьми, здійснення оцінки потреб, набуття практичних навичок роботи з клієнтами різних категорій. Основні завдання соціальних служб – це проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді та здійснення допомоги сім’ям, які потребують сторонньої допомоги та втручання працівників соціальної сфери.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-