На Хотинщині презентували проект «Аграрні розписки в Україні»

08.02.2018 | 12:04
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 08.02.2018р., для аграріїв Хотинського району проведено семінар, на якому було презентовано проект впровадження в Україні  «Аграрні розписки в Україні». Участь у заході взяли директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Варжевський, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, представники організацій та установ, які зацікавлені у фінансуванні передбачених проектом аграрних розписок, голови місцевих громад, керівники фермерських господарств.

Звертаючись до учасників тренінгу Володимир Марцинкевич відзначив, що проект є достатньо актуальним, адже однією з пріоритетних галузей району є сільське господарство.

Координатор проекту в Чернівецькій області Микола Климчук ознайомив присутніх керівників фермерських господарств, кооперативів та очільників громад з особливостями впровадження проекту, який зорієнтований на покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні.

Учасники семінару отримали можливість побачити відеопрезентацію з даних питань та отримати відповіді на актуальні запитання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-