Лісова охорона та єгерська служба ДП «Хотинське ЛГ» турбуються про лісових звірів

28.02.2018 | 14:37
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Працівники лісової охорони та єгерської служби ДП «Хотинське лісове господарство», у зв’язку із похолоданням та великими сніговими заметами, виїхали до лісових годівниць із кормами для підгодівлі диких тварин.

В зимовий період, особливо як зараз у сильні сніги і морози, природних кормів не вистачає. Тому працівники лісової галузі проводять регулярну підгодівлю лісових мешканців.

Так, єгерська служба державного лісогосподарського підприємства у 2017 році з літа заготовила 3,6 тонни сіна, більше півтисячі штук кормових віників та закупила у місцевих аграріїв 8 тонн кукурудзи в качанах, 2 тонни вівса.

Усі лісництва потурбувалися про кормові поля, облаштування місць підгодівлі диких тварин.

Лісівники лісгоспу в період складних погодних умов також ведуть інтенсивне патрулювання лісових масивів для запобігання випадків  лісопорушень та браконьєрства.

У відповідності до результатів щойно проведеної таксації лісової фауни, хотинські ліси є домівкою для дикого кабана, зайця-русака, білки, козулі-європейської, тхору та куниці лісових.

 

ДОВІДКОВО:

 

Площа державного лісового фонду ДП «Хотинське лісове господарство» становить 16189 га, ліси розташовані на території трьох адміністративних районів: Хотинського, Новоселицького, Заставнівського. Організаційно підприємство розділено на п’ять лісництв: Рухотинське, Колінківецьке, Клішківецьке, Хотинське, Новоселицьке.

Основними обов’язками підприємства є забезпечення охорони, захисту, відтворення, підвищення продуктивності лісових насаджень, посилення їх корисних властивостей, проведення інших заходів відповідно до законодавства.

 

 

Віктор НИЖНИК,

державний міжрайонний мисливствознавець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-