«Круглий стіл» з воїнами-афганцями проведено в Хотинському районі

15.02.2018 | 15:43
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Традиційно, 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося засідання «круглого столу» представників влади Хотинщини з активістами районної організації ветеранів Афганістану.

Голова райдержадміністрації П.Допіряк привітав ветеранів-афганців зі святом та висловив щиру вдячність за те, що, ризикуючи життям, вони з честю виконали військову присягу, а також подякував за активну громадську діяльність та участь у вирішенні важливих суспільних питань району.

«Круглий стіл» пройшов у руслі живого діалогу. Активістів районної організації ветеранів Афганістану хвилювали питання здійснення розрахунків за спожиту електроенергію, придбання медичних препаратів за пільговими рецептами, забезпечення пільговим перевезенням у громадському транспорті.

За результатами круглого столу щодо кожного питання ветерани отримали конструктивну відповідь і фахову пораду від уповноважених на це працівників райдержадміністрації, міської ради та окремих районних підрозділів міністерств і відомств України.

Окрім того, Петро Допіряк пообіцяв врахувати всі озвучені пропозиції учасників заходу, а також особисто обстежити об’єкти, про які йшлося за «круглим столом».

Керівники району наголосили, що влада готова підтримувати та вирішувати всі проблемні питання воїнів-афганці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-