Хотинщина пам'ятає: минуло три роки з дня загибелі "кіборга" з Каплівки Кушніра Юрія Івановича

18.01.2018 | 09:49
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Ім’я Юрія Кушніра добре відоме на Хотинщині. Ім’я героя, який віддав своє життя, захищаючи Батьківщину.

Сьогодні, 18 січня 2017 року, виповнюється три роки  з дня загибелі нашого земляка Кушніра Юрія Івановича – солдата-навідника 81-ої окремої аеромобільної бригади (122-й окремий аеромобільний батальйон) в зоні проведення АТО.

Захищаючи Донецький аеропорт, 18 січня 2015 р. Юрій Кушнір отримав важке поранення у голову від вибуху міни в бою з російськими збройними формуваннями. Юрію надали першу медичну допомогу, однак від отриманих поранень він помер дорогою до лікарні.

У Героя залишилися дружина та 10-річна донька.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Пам’ять каплівчанина, який пожертвував заради миру в Україні своїм життям, живе у серцях рідних, близьких, друзів, земляків. Щоранку стримана, добра й щира посмішка Юрія Кушніра, закарбована у мармурі,  зустрічає учнів, вчителів та відвідувачів Каплівської загальноосвітньої школи, де 2015-го року  на його честь  відкрито меморіальну дошку. 

“Допоки серця палають – герої не вмирають”, –   слова відомої нині української пісні.  Тож нехай у серцях усіх жителів Хотинщини  пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя.

Вічна слава Герою!

Герої не вмирають!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-