Хотинщина пам'ятає: минуло три роки з дня загибелі Гарбуза Олександра Валентиновича

22.01.2018 | 17:02
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

22 січня три роки тому, Хотинщину облетіла чорна звістка – на Сході країни у бою поблизу міста Авдіївка, у районі аеропорту міста Донецьк, загинув наш земляк, уродженець села Анадоли Олександр Гарбуз – військовослужбовець 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Герой добровільно пішов служити народу України, з першим призивом. Неодноразово попадав під артилерійське бомбардування, але дивом залишався живим. 

Жителі Хотинщини завжди пам’ятатимуть, що Олександр Гарбуз віддав за незалежність нашої держави та мирне майбутнє найдорожче – життя. У річницю його загибелі представники влади району, відвідали могилу Олександра, вшанували його пам'ть хвилиною мовчання та поклали квіти.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Він залишиться у наших серцях і пам’яті. Адже герої не вмирають! Вони повертаються ангелами і оберігають своїх друзів і рідних.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-