Інформує відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

15.05.2018 | 16:50
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

15 травня – це міжнародний день сім’ї!  Сім’я – це основа усього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури і історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. Підтримка сім’ї – один із головних пріоритетів української держави. Свято, міжнародний день сімей, було засноване постановою ООН, з метою звернути особливу увагу на проблеми сім’ї, як базового осередку суспільства.  У Хотинському районі підтримку сімей,  які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ї, де були випадки вчинення насильства або жорстокого поводження з дітьми, здійснює відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хотинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Також одним із напрямків роботи працівників відділення СССДМ є пошук та підготовка кандидатів в опікуни, піклувальники, батьки-вихователі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, патронатні вихователі, а в подальшому здійснення соціального супроводження сімей даної категорії. 

Сім’я – це дуже чудове слово. І взагалі – це дуже чудово, коли вона у Вас є.  Добре, якщо в сім’ї є люди, які можуть підтримати в будь-яку хвилину.  Сім’я – це джерело лобові, підтримки і щастя. Багато дітей чекають саме на таку підтримку та любов, чекають на батьків. Для отримання більш детальної  інформації про те, як стати прийомними батьками чи патронатними вихователями звертайтеся до відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Хотин, вул. О.Кобилянської, 2-А, кабінет 102 (1-й поверх, приміщення Хотинської районної державної адміністрації), телефон – 2-28-27.

Аби Ваша сім’я була найкращою – її потрібно берегти, шанувати і любити, бо саме ми формуємо повагу до сімейних цінностей та традицій дітям, які є майбутнім нашої держави!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-