Голова районної державної адміністрації Петро Допіряк взяв участь в урочистому відкритті меморіальної дошки Леоніду Каденюку

11.04.2018 | 15:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 11 березня 2018 року, пам'ятну дошку на честь першого космонавта України встановили на фасаді Клішковецької гімназії.

Вшанувати пам’ять Леоніда Каденюка прийшли: народний депутат України Максим Бурбак, голова районної державної адміністрації Петро Допіряк, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Бринь, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Нестор, Клішковецький сільський голова Василь Ченківський, ректор Чернівецького національного університету Степан Мельничук та небайдужі земляки.

Минулого року Леонід Каденюк написав книжку «Місія – Космос», де розповів про етапи польоту на американському шатлі «Колумбія» місії STS-87. На меморіальній дошці фото з цієї книги.

Пам'ять Леоніда Каденюка вшанували хвилиною мовчання, запалили свічки та поставили квіти до меморіальної дошки, а священнослужитель освятив меморіал.

"Леоніда Костянтиновича не стало. Але з нами назавжди залишиться світлий і чистий спогад про величну постать Героя України, яка спонукає нас з вами жити і працювати в ім'я українців, рідної держави, зміцненню і розвитку якої присвятив своє життя її вірний син" - сказав у своєму виступі голова райдержадміністрації Петро Допіряк. 

Нагадаємо, серце буковинця перестало битися на 68-му році життя. Поховали Леоніда Каденюка 2 лютого у Києві на Байковому кладовищі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-