Працівники культури та майстри народного мистецтва Хотинщини відзначили професійне свято


  • 08/11/2018
Працівники культури та майстри народного мистецтва Хотинщини відзначили професійне свято

Щорічно 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято стосується кожного, адже всі ми носії народних традицій, звичаїв країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Напередодні свята, сьогодні, 8 листопада, в районному будинку народної творчості на урочистості з нагоди професійного свята зібралися працівники благородної і почесної професії з усіх куточків Хотинщини, які гордо несуть та прославляють українську культуру в світі.

Привітав присутніх зі святом голова районної державної адміністрації Петро Допіряк, подякував за професіоналізм, уміння принести радість у душі людей та наголосив на важливості співпраці працівників культури та виконавчої влади району.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району за значний внесок в розвиток галузі культури було відзначено та нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, управління культури обласної державної адміністрації.

Супроводжувалося свято чудовими концертними номерами.

Коментарі