Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби


  • 07/11/2018
Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби

Сьогодні, 07 листопада 2018 року, в райдержадміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державноЇ служби категорії "Б" –завідувача сектору з питань  державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – державного реєстратора районної державної адміністрації на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3 – річного віку основного працівника.

Конкурс проводився відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 та складався з 2 етапів: проходження тестування та проведення співбесіди.

На початку Голова конкурсної комісії – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Світлана Брус ознайомила учасника із правилами проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.

У конкурсі на зайняття вакантної посади взяв участь 1 кандидат. За результатами тестування кандидат набрав прохідний бал та був допущений до другого етапу конкурсу – співбесіди.

Результат конкурсу буде оприлюднено після підписання протоколу засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В".

За інформацією відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Коментарі