Через іскру від «болгарки» в Хотині виникла пожежа, а в Рукшині через недопалок палав сарай


  • 01/11/2018
Через іскру від «болгарки» в Хотині виникла пожежа, а в Рукшині через недопалок палав сарай

Ввечері 31 жовтня рятувальники державної пожежно-рятувальної частини № 7 отримали повідомлення про пожежу у господарській будівлі в Хотині.

Загорання виникло через необережність власника. Чоловік розрізав болгаркою металеві деталі та залишив розжарені рештки металу поблизу дров, які були складені біля стіни господарської будівлі. Полум’я поширилося спорудою та перекинулося на перекриття. Господар помітивши вогонь одразу зателефонував за номером 101.

Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу в тих межах в яких вони її застали на момент прибуття та запобігти розповсюдженню вогню. У результаті пожежі вогнем знищено перекриття та покриття горища господарської будівлі.

Наступного дня надійшло повідомлення про пожежу в селі Рукшин Хотинського району. Вогонь виник в господарській споруді  через необережність власника під час паління. Під час пожежі ніхто не постраждав.

Від початку року на території Хотинського району виникла 51 пожежа, двоє людей загинули. Вогонь завдав власникам значних матеріальних втрат.  Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькі області закликає усіх дотримуватись правил пожежної безпеки та пам’ятати, що забезпечення пожежної безпеки в житлових будинках (квартирах) приватного житлового фонду та інших приватних, окремо розташованих господарських спорудах і гаражах, покладається на їх власників.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Коментарі