На позачерговому засіданні райдержадміністрації розглянули питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік


  • 12/04/2019
На позачерговому засіданні райдержадміністрації розглянули питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік

12 квітня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному засідання колегії розглядалось одне питання  – " Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік".
У роботі колегії райдержадміністрації взяли участь: голова районної ради Тетяна Бринь, начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Усата, начальник відділу соціально-економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Іван Мацкуляк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Цвентарна, військовий комісар Іван Ванзар та Перебиковецький сільський голова Віктор Дронь.
Детально про зміни, які заплановано внести до районного бюджету на 2019 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Усата. Зокрема доповідач зазначила, що пропонується внести зміни до районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, загальною сумою: 3 млн. 40 тис., а саме: кошти виділено на капітальний ремонт приміщення "АЗПСМ село Колінківці" - 300 тис., капітальний ремонт Поліклінічного відділення Хотинської районної лікарні - 1 млн. 490 тис. грн, капітальний ремонт приміщення Інфекційного відділення Хотинської районної лікарні - 500 тис. грн., капітальний ремонт Перебиковецької ЗОШ - 250 тис. грн. та капітальний ремонт вулиці Семенчука в селі Атаки - 500 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп'ютерного обладнання, відповідного контенту для початкових класів виділено 1 млн. 199 тис. грн.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" для придбання комп'ютерної техніки, сучасних меблів та мультимедійного обладнання  виділено - 1 млн. 600 тис.

За рахунок зменшення резервного фонду районного бюджету на оплату енергоносіїв установ освіти виділено кошти у сумі: 426 тис. грн.

На засіданні колегії райдержадміністрації вирішено схвалити проект рішення колегії райдержадмінсітрації "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік" та подати в установленому порядку районній раді для розгляду та затвердження на черговій сесії.

Коментарі