Відбувся короткотерміновий семінар


  • 11/04/2019
Відбувся короткотерміновий семінар

11 квітня 2019 року, на базі Хотинської районної державної адміністрації відбувся виїзний короткотерміновий семінар Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців провели

Слухачами семінару були державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування.

Розпочався семінар з питання організації діловодства та архівного зберігання документів в органах виконавчої влади, а також організації контролю за проходженням документів. З даного питання доповідав Салагуб Ігор Васильович – начальник загального відділу Управління документального забезпечення та контролю апарату обласної державної адміністрації.

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Манастирський Юрій Вікторович розповів яким чином можливо запобігти, або ж врегулювати конфлікт інтересів в діяльності публічних службовців.

Наступною виступала, Студенець Тетяна Дмитрівна – головний спеціаліст відділу з питань проходження державної служби Управління персоналом та нагород апарату обласної державної адміністрації.

Під час своєї доповіді, посадовець зупинилась на актуальних питаннях проходження державної служби в органах виконавчої влади, наголосила на застосуванні єдиних стандартів прийняття на державну службу, нових підходах до оцінювання службової діяльності та модернізації професійного навчання державних службовців.

Наприкінці семінару, Порайко Ніна Миколаївна – завідувач сектору Державної регуляторної служби в Чернівецькій області розповіла про новели в регуляторному законодавстві, а також надала рекомендації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та Тесту малого підприємництва на прикладі рішень ОМС «Про місцеві податки та збори», а також вимог регуляторного законодавства щодо процедур прийняття таких рішень та компетенції органів місцевого самоврядування.

Коментарі