У Хотині відбувся Фестиваль Чемпіонів "Відкриті уроки футболу"


  • 09/10/2018
У Хотині відбувся Фестиваль Чемпіонів "Відкриті уроки футболу"

Сьогодні, 09 жовтня 2018 року на міському стадіоні міста Хотин відбулася реалізація соціального проекту «Відкриті уроки футболу», який ініційований Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України та підптримано відділом молоді та спорту управління освіти районної державної адміністрації.
Перед початком дитячого футбольного свята учасників відкритого уроку привітала заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Бринь: "Немає сумніву, що сьогоднішній урок футболу запам’ятається вам надовго. Бажаю вам особистих перемог, а ці м’ячі, які ви отримали в подарунок, залишать для вас згадку про цей день, який ви провели з кращою грою в світі".
Футбольне поле стадіону було поділене на квадрати у яких учасники фестивалю мали змогу позмагатись у різних конкурсах з елементами футболу, навчитись новим вправам та навичкам.
Організатори заходу вирішили поділити дітей по різним групам не дотримуючись територіального принципу – тобто в кожній групі були юні футболісти з різних куточків населених пунктів району, що дало змогу дітям познайомитись між собою.
Окрім суто футбольних станцій, учасники «відкритих уроків» також поспілкувалися із працівниками поліції та психологами відділення соціальних служб для сім’ї дітей та молоді територіального центру надання соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які у відповідних квадратах провели цікаві бесіди з дітьми.
Тож футбол вкотре довів, що він є одним із соціальних явищ, котрі зближують дітей та підлітків і відривають їх від згубного впливу вулиці й надмірного перебування у «комп’ютерному світі».
На завершення заходу інвентар, котрий для проведення фестивалю надала ФФУ, був розподілений між учасниками заходу.

Коментарі