У Хотинському районі горів мікроавтобус


  • 10/01/2019
У Хотинському районі горів мікроавтобус

Учора, 9 січня 2019 року, до 7 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в мікроавтобусі «Mersedes-Benz Sprinter», який знаходився на території приватного домогосподарства в селі Недобоївці. На місце події одразу було направлено черговий караул та місцеву пожежну команду Недобоївської ОТГ. Транспортний засіб вдалось врятувати, але пошкоджено моторний відсік. Під час пожежі ніхто не постраждав. За попередньою версією, причиною пожежі могла стати несправність електричної системи автомобіля.

Від початку року це вже другий випадок займання автомобілів на Хотинщині. Варто зазначити, що авто майже повністю згорає приблизно за 3-5 хвилин. Тому у випадку пожежі, до приїзду пожежників, варто спробувати побороти стихію самостійно. Лише так ви зможете зберегти свій автомобіль частково неушкодженим. 5-літровий вуглекислотний або порошковий вогнегасник повинен бути в кожному транспортному засобі й знаходитися в доступному місці.

Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки, регулярний техогляд та належна підготовка до екстрених ситуацій допоможе уникнути пожежі на транспорті, а у разі потреби діяти швидко та впевнено.

 

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Коментарі