Рятувальники навчають дошкільнят дотримуватись правил пожежної безпеки


  • 19/12/2018
Рятувальники навчають дошкільнят дотримуватись правил пожежної безпеки

З метою запобігання нещасним випадкам, пов’язаних з пустощами дітей із вогнем, 18 грудня фахівці Хотинського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели заняття з дошкільнятами в закладі дошкільної освіти «Сонечко» міста Хотин.

Основною метою для рятувальників було навчити дітей правильно діяти в умовах, пов’язаних з ризиком для їхнього життя та здоров’я, а також донести до малечі інформацію щодо неприпустимості жартів з вогнем.

Під час теоретичного заняття працівники Служби порятунку розповіли дітям про небезпеку використання електроприладів без нагляду дорослих. Щоб діти знали, як діяти у надзвичайних ситуаціях, фахівці районного сектору на малюнках показали безпечні шляхи евакуації, до яких екстрених служб звертатися і за якими номерами. На практиці кожен малюк за допомогою іграшкового телефону міг зателефонувати до Служби порятунку й розповісти про надзвичайну подію.

Такі акції дають змогу дорослим визначити ступінь інформованості дитини щодо знань та дотримання правил пожежної безпеки і з малку виховують у дітей почуття відповідальності та обережності. Найголовніше – уберегти дитину від пустощів, пов’язаних з вогнем, і запобігти трагічним випадкам за участю дітей.

         Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Коментарі