Архів новини

08.08.2018 | 16:40
Район: 
Хотинський район

Суб’єкт господарювання здійснює виробничу діяльність у Кельменецькому районі Чернівецької області в агропромисловому секторі.

Під час інспекційного відвідування даного фермерського господарства головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області встановлено  суттєві порушення трудового законодавства. 

Головні державні інспектори Держпраці встановили, зокрема,  факти порушення роботодавцем вимог Закону України «Про індексацію грошових доходів населення»  та Порядку проведення індексації грошових доходів.

08.08.2018 | 15:24
Район: 
Хотинський район

ДП «Хотинський лісгосп» успішно пройшов повну процедуру отримання оцінки впливу на довкілля. Вона є обов’язковою для усіх підприємств, які ведуть виробничу діяльність. 

Процедура екологічного оцінювання тривала понад 4 місяці. Вона включала публікацію повідомлення про планову діяльність лісгоспу, підготовку звіту з оцінки впливу на довкілля, проведення громадських слухань.

08.08.2018 | 10:17
Район: 
Хотинський район

Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою. Загалом до оновленого реєстру ліків увійшов 261 препарат, що на 22 препарати більше, ніж у минулому реєстрі.

08.08.2018 | 09:30
Район: 
Хотинський район

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, пенсійна служба в області постійну проводить роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-