Архів новини

07.08.2018 | 16:14
Район: 
Хотинський район

За даними Українського гідрометеорологічного центру, 7-13 серпня в Україні переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки (7-8 серпня крім більшості західних та Київської областей). Зважаючи на спекотну погоду, рятувальники закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.

07.08.2018 | 13:35
Район: 
Хотинський район

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», ухвалений Верховною Радою 10 липня.

07.08.2018 | 12:06
Район: 
Хотинський район

Чоловік мені не платив більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше? Дякую за відповідь.

Тамара Сокурова

Коли починають діяти нові норми?

Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває Верховною Радою.

3 липня пакет змін було прийнято в цілому. За кілька тижнів після цього документи були підписані главою держави. Відповідно, їхні норми у повному обсязі почнуть діяти з 29 серпня.

07.08.2018 | 10:34
Район: 
Хотинський район

За круглим столом представники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області обговорили з керівним складом Головного управління Державної фіскальної служби в Чернівецькій області шляхи співпраці, спрямованої на надходження єдиного соціального внеску, погашення заборгованості зі сплати ЄСВ, в тому числі – фізичними особами-підприємцями, задля захисту прав застрахованих осіб.

07.08.2018 | 09:55
Район: 
Хотинський район

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, органами Пенсійного фонду України в області здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості з платежів у судовому порядку.

07.08.2018 | 08:28
Район: 
Хотинський район

Ринок праці складна динамічна структура, залишатись на плаву в котрій досить складно. Пошук роботи вимагає активності та наполегливості, здатності аналізувати та готовності змінювати себе, розвиватись та рости. Саме тому послуга професійного навчання є досить важливою та актуальною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-