Архів новини

01.08.2018 | 16:59
Район: 
Хотинський район

Для надання якісних освітніх послуг для дітей з обмеженими можливостями, виконавчою владою району розпочато ремонт приміщення для функціонування інклюзивно-ресурсного центру.

Фінансування на відновлення та переоснащення приміщення виділено постановою Кабінету Міністрів України за сприяння народного депутата України Максима Бурбака.

01.08.2018 | 13:32
Район: 
Хотинський район

За два роки існування послуги Міністерства юстиції «Шлюб за добу» нею скористалося 38 тисяч 444 пари. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова на своїй сторінці у Фейсбук.

«Починаючи з 29 липня 2016 року 38 тисяч 444 пари скористалися можливістю одружитися за 24 години, не чекаючи місяця!», - написала заступник Міністра юстиції.

01.08.2018 | 13:23
Район: 
Хотинський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

за шість місяців 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 21 нещасний випадок, три із них - зі смертельним наслідком.

Зростання кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком мали місце у будівельній галузі  та машинобудуванні.

01.08.2018 | 10:03
Район: 
Хотинський район

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі слідчого Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області.

Оперативники спецслужби встановили, що капітан поліції вимагав чотири з половиною тисячі доларів США від двох місцевих мешканок. За вказану суму посадовець пообіцяв вплинути на рішення працівників прокуратури щодо укладення угоди про визнання винуватості та призначення покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, за збут наркотичних засобів однією з жінок.

Правоохоронці затримали зловмисника під час отримання всієї суми неправомірної вигоди на одній із вулиць Чернівців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-