Архів новини

22.06.2018 | 21:53
Район: 
Хотинський район

Сьогодні з пастирським візитом на Буковину приїхав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. 

На в'їзді в Чернівецьку область в селі Атаки почесного гостя зустріли та привітали голова районної державної адміністрації Петро Допіряк, Митрополит Чернівецький і Буковинський Дани́ло, владика Онуфрій Чернівецько-Кіцманської єпархії, духовенство краю, громадськість Хотинщини, парафіяни храму рівноапостольних князів Бориса і Гліба.

Завтра Патріарх відслужить святкове богослужіння у храмі святого Івана Хрестителя у Мамаївцях.

22.06.2018 | 16:36
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 22 червня 2018 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Марцинкевич В.А. провів засідання районної робочої групи для моніторингу та контролю за ходом відвантаження та перевезення продукції на території Хотинського району.

На засіданні робочої групи розглянули наступні питання:

22.06.2018 | 16:02
Район: 
Хотинський район

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Марцинкевича, 22 червня 2018 року, відбулося засіданняконкурсного комітету з визначення робочого органу (підприємства, організації) для здійснення функцій щодо проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять

22.06.2018 | 15:29
Район: 
Хотинський район
Вчора, 21 червня за участі першого заступника голови першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Марцинкевича та заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Бринь відбулося засідання профільної групи щодо оптимізації видатків на дошкільну освіту.
22.06.2018 | 12:51
Район: 
Хотинський район

За ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на засіданні колегії обласної державної адміністрації розглянуто питання про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками Чернівецької області.

22.06.2018 | 12:05
Район: 
Хотинський район

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги. 

Сьогодні, 22 червня в районному центрі відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У меморіальному заході взяли участь керівництво району, делегації від установ та організацій міста, представники громадських організацій.

22.06.2018 | 11:13
Район: 
Хотинський район

21 червня  на екскурсії у Державній пожежно-рятувальній частині № 7 міста Хотин побували вихованці старшої групи ДНЗ «Сонечко».

Для дошкільнят вогнеборціорганізували показ спеціального спорядження, яке використовують рятувальники під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Фахівці Управління продемонстрували дітям спеціальні костюми вогнеборців, дали приміряти захисні каски, навчили, як правильно користуватися вогнегасниками. Надзвичайно цікаво для малечі виявилось посидіти у кабіні справжнього пожежного автомобіля.

22.06.2018 | 10:36
Район: 
Хотинський район

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців недільний ранок 22 червня 1941 року. Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-