Архів новини

12.06.2018 | 18:32
Район: 
Хотинський район

Своєчасно реалізувати право на пенсію дозволять наступні кроки:

  1. Оскільки основним документом для підтвердження страхового стажу до 1 січня 2004 року є трудова книжка, важливо:
12.06.2018 | 18:23
Район: 
Хотинський район

Павле Дмитровичу, моя дружина за місяць має народити. Підкажіть, яка процедура реєстрації дитини після народження і на що треба звернути особливу увагу?

Іван Трофименко

Що потрібно зробити після народження дитини?

12.06.2018 | 18:14
Район: 
Хотинський район

Інвестиційну привабливість проектів з енергоефективності, «чистої» енергетики та переробки сміття розглянулиГолова ДерженергоефективностіСергій Савчукразом із ГоловоюДержавної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимиром Ставнюком та заступникомголови Фонду державного майна України ЮріємНікітіним на відкритті «Invest Energy Day» у Торгово-промисловій палаті України.

12.06.2018 | 18:00
Район: 
Хотинський район

GIZ спільно з Мінеконом розвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективнихпілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

12.06.2018 | 17:39
Район: 
Хотинський район

Фахівці Головного управління постійно здійснюють роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, а з боржниками – з приводу погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду. Налагоджена тісна співпраця з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці, об’єднаними територіальними громадами та соціальними партнерами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-