Архів новини

04.05.2018 | 18:44
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 4 травня, у районному будинку народної творчості та дозвілля, відбувся звітний концерт народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Оберіг». Концертна програма присвячена Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

04.05.2018 | 14:48
Район: 
Хотинський район

Продовжуючи проводити роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління, 3 травня чернівецькі рятувальники завітали до учнів Крутеньківської ЗОШ та Данковецького НВК. Фахівці Хотинського районного відділу навчалиправил безпекиучнів,пояснили школярам, наскільки небезпечним може бути вогонь і до яких наслідків може призвести пожежа.

04.05.2018 | 14:05
Район: 
Хотинський район

Співробітники Службибезпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби блокували у Чернівецькій області незаконне переправлення до країн ЄС контрафактних цигарок.

Правоохоронці зупинили на околицях одного з населених пунктів Путильськогорайону позашляховик, що рухався в напрямку державного кордону. Під час огляду автомобіля оперативники спецслужби виявили у багажнику та на задньому сидінні близько шести тисячпачокцигарокбез акцизних марок.

За попередньо оцінкою вартість контрабандного товару становить майже сто п’ятдесяттисяч гривень.

04.05.2018 | 09:08
Район: 
Хотинський район

Інститут Політичної Освіти ПРОДОВЖУЄ набір депутатів місцевих рад до участі в навчальних семінарах

Протягом 2018 року Інститутом Політичної Освіти заплановано організувати низку заходів, присвячених питанням житлово-комунального господарства, гуманітарної бюджетних та земельних відносин на місцевому рівні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-