Архів новини

02.05.2018 | 15:22
Район: 
Хотинський район

Співробітники Служби безпеки України в Чернівецькій області спільно з прокуратурою затримали на Буковині бойовика терористичного угруповання «Восток» так званої «ДНР».

02.05.2018 | 12:52
Район: 
Хотинський район

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи IV Форум енергоефективного партнерства у Києві у КВЦ «Парковий»27 квітня.

Окрім житлового сектору, масштабна термомодернізаціянеобхідна для бюджетноїсфери. Це щонайменше 70 тис. дитсадків, шкіл, університетів, лікарень та інших установ.

02.05.2018 | 12:40
Район: 
Хотинський район

Останні роки в Україні поняття «ветеран війни» набуло нового змісту, наповнившись новими історичними реаліями. Щороку напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні українці, вшановуючи пам'ять своїх дідів, прадідів та їх величезний вклад в боротьбі за мир, згадують і тих, хто боронить незалежність України та спокій наших громадян.

02.05.2018 | 12:33
Район: 
Хотинський район

Добрий день! Підкажіть, як нам приватизувати квартиру?

Олег Квет

Хто має право на приватизацію?

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-