Архів новини

13.04.2018 | 15:09
Район: 
Хотинський район

З метою ефективного використання бюджетних коштів за програмою КПКВ 2801540 « Державна підтримка галузі тваринництва» органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня поточного року складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, за формою, встановленою Мінагрополітики і подають її Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької об

13.04.2018 | 14:56
Район: 
Хотинський район

З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді 12 квітня 2018 року відбувся обласний етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!».

13.04.2018 | 10:19
Район: 
Хотинський район

Сьогодні пенсіонери мають право вибору установи для отримання щомісячних виплат. Переконавшись у численних перевагах банківського обслуговування, усе більше буковинців стають користувачами банківських послуг. Зокрема, уже 79% чернівецьких пенсіонерів отримують пенсії через банки.

Такий вид обслуговування має низку очевидних переваг: це і зручність та швидкість отримання коштів за рахунок відсутності черг, і можливість зняття з рахунку не всієї пенсії, а необхідної суми, і розрахунок карткою за придбаний товар в магазині, і сплата за її допомогою комунальних платежів. А головне – усі витрати перебувають під контролем, адже щоразу після проведення будь-яких операцій на мобільний телефон власника картки надходять смс-повідомлення про суму знятих коштів та залишок на рахунку.  При втраті картки достатньо тільки зателефонувати на гарячу лінію банку, і він її заблокує, отже, ніхто не зможе нею скористатися.

13.04.2018 | 10:14
Район: 
Хотинський район

Станом на 5 квітня 2018 органами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області винесено 1711 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України. 1688 буковинцям, котрі заборгували аліменти своїм дітям.  Тимчасово не зможуть керувати транспортними засобами, а 1690 - тимчасово обмежені у праві користування зброєю та полювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-