Архів новини

05.04.2018 | 11:18
Район: 
Хотинський район

Учора, 04 квітня 2018 року, в приміщенні районної державної адміністрації, відділом молоді та спорту управління освіти райдержадміністрації,спільно з відділенням соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Хотинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та представником ювенальної превенції Хотинського відділення поліції, проведено семінар – тренінг «ЛЮБОВ ТА РОЗУМІННЯ НАД УСЕ» для батьків багатодітних та неблагополучних сімей. Метою тренінгу було визначення кола проблем у взаємостосунках батьків і дітей, підвищення самооцінки, знаходження способів вирішення конфліктів, формування вміння вирішувати конфлікти з дітьми без втрат з обох сторін. Після знайомства батьки давали відповідь на тестові питання «Як ви розумієте свою дитину», відзначали, ті фрази, які часто використовують у спіл¬куванні з дітьми.

05.04.2018 | 10:44
Район: 
Хотинський район

З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».
У форматі Форуму:

• Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу

• XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості — 2018» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.

• III Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY EXPO — 2018» представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості.

• III Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2018»

презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

• Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів») створить умови для фахового обговорення, функціонування та розвитку ПЕК.

З огляду на суспільну актуальність та вагомість заходів, просимо Вас дати доручення щодо розповсюдження інформації про організацію виставок і Форуму серед підпорядкованих підприємств та оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті установи.

Заздалегідь дякуємо та сподіваємось на співпрацю.

За довідками звертатись: ТОВ «МВЦ»: тел./факс: +38 044 201-11-57 (78, 67); e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua; сайт: www.iec-expo.com.ua.

05.04.2018 | 10:27
Район: 
Хотинський район

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів нараду з представниками органів влади, контролюючих органів та соціальними партнерами щодо підсумків роботи з виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-