Архів новини

02.04.2018 | 14:18
Район: 
Хотинський район

Чи є соціально захищеними працівники, що зайняті у суб'єктів господарювання, яким місцеві державні адміністрації надали в оренду водні об’єкти, для здійснення комерційної чи іншої діяльності? Для дослідження цього питання працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області здійснили аналіз звітності таких суб'єктів господарювання за 2017 рік.

02.04.2018 | 11:33
Район: 
Хотинський район

31 березня 2018 року у Арт Хабі інформаційної агенції «Укрінформ» Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зустрівся з представниками Студентської ради, створеної при МІП.

На зустрічі були присутні більше 50 студентів вищих навчальних закладів з усієї України, які беруть активну участь у роботі Студради МІП – поки єдиної у своєму роді в органах державної влади України.

Міністр закликав студентів брати на себе відповідальність за життя країни, долучатися до роботи Міністерства та шукати виходи зі складних ситуацій разом з українською владою, а не лише критикувати її дії.

02.04.2018 | 11:28
Район: 
Хотинський район

Сьогодні, 02 квітня 2018 року відбулась традиційна апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Петро Допіряк за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Марцинкевича, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Нестора, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників окремих установ та організацій району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-